Giasco srl

Přední italský výrobce ergonomické bezpečnostní a ESD obuvi, určené do EPA prostor.

Produkty: Zobrazit všechny

Zařazen v kategoriích:
Antistatika » ESD Obuv » Uzavřená ESD obuv (131) Antistatika » ESD Obuv » ESD sandály a clog (16) Antistatika » ESD Obuv » Příslušenství (15)

Svěžest mladé, dynamické a mezinárodní společnosti

Sjednocenost v rozmanitosti a silné nadšení při výrobě bezpečností obuvi, to vše spojuje na mezinárodním trhu značka "Made in Italy", poskytující certifikované produkty pro ochranu a zdraví nohou. Cílem společnosti Giasco srl. je nabídnout svým prodejcům špičku v oblasti technologií a komfortu, která je schopna zajistit pracovníkům plnou ochranu před všemi nebezpečími v různých pracovních situacích, a tím zajistit úplnou bezpečnost. 
Společnost Giasco vždy věnuje pozornost etice, designu, technologiím a inovacím. Aktivně usiluje o zaručení úplné spokojenosti zákazníka.

Historie společnosti

V roce 1971 vyrobili zakladatelé společnosti Mariarosa Gianesini a Attilio Scolaro svoji první bezpečností obuv, a to v zadní části svého domu, který se nacházel v městě Chiampu v provincii Vicenza. Myšlenka zafungovala, a proto "Scolaro rodina" začala investovat do projektu, jehož rozměry však byly stále omezené a vyrábělo se pouze několik desítek párů obuvi denně. Již od prvních let bylo tedy zapotřebí rozšíření výroby, která byla doposud především ruční prací několika řemeslníků. V tomto sektoru působilo jen málo firem a mezitím se poptávka po ochraně na pracovišti neustále zvyšovala.
80. léta představuje první důležitý krok pro společnost Giasco. Začínaly se rozvíjet zahraniční trhy a internacionalizace, která je nejen důležitým milníkem, ale také významnou příležitostí pro růst produktu. Poptávka z kontinentální Evropy a severských trhů, charakterizovaná přísnějšími předpisy, byla velmi selektivní a náročná. Proto společnost Giasco investovala nemalé prostředky do neustálé analýzy potřeb zákazníků a výzkumu a vývoje.
Roky nového tisíciletí se vyznačovaly velmi obtížným obdobím globální recese. Namísto přemístění výroby do zemí, kde jsou náklady na pracovní sílu nižší, se společnost Giasco rozhodla čelit narůstající konkurenci štítkem "Made in Italy", který získal mimořádnou vážnost díky službám a efektivitě procesů schopných zajistit nejlepší vztahy mezi kvalitou a cenou.
V dnešní době charakterizují tým Giasco, stejně jako před více než 45 lety, stejné hodnoty soustředěné na nadšení a odhodlání do své práce. Tři různé generace rodiny Scolaro, společně se svými zaměstnanci, dosahují stále důležitějších dílů v oblasti bezpečnostní průmyslové obuvi.

Certifikáty kvality

Od svého založení propaguje firma mezi svými zaměstnanci firemní kulturu Giasco, takže je celý tým řízen stejnými ideály. Kromě základních hodnot vzájemného respektu, transparentnosti, tvořivosti a spolupráce, věří v důležitost vývoje každého jednotlivce tak, aby byl jeho příspěvek společnosti maximálně možný. Nicméně Giasco nemá pouze vnitřní směrnice o svém vývoji, ale také nepostradatelné externí konzultanty, kteří maximalizují účinnost a efektivitu procesů.
Závazek kvality je zajištěn certifikací ISO 9001 vydané Mezinárodní agenturou DNV GL, která potvrzuje, že společnost v důsledku dodržování požadavků systému řízení jakosti poskytuje bezpečnostní obuv a doplňkové služby, které uspokojují potřeby zákazníků a očekávání různých zúčastněných stran. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace