Sonel

SONEL S.A. je moderní, dynamická společnost, která nabízí své produkty v téměř 50 zemích celého světa.

Produkty: Zobrazit všechny

Zařazen v kategoriích:
Měřící technika » Termokamery (2) Měřící technika » Pyrometry. luxmetry (3) Měřící technika » Inspekční kamery (1)

 

Vyrábí přístroje pro měření:

  • zdánlivého odporu smyčky nakrátko,
  • odporu uzemnění a měrného odporu půdy,
  • izolačního odporu,
  • proudových chráničů,
  • malých odporů,
  • proudu (digitální svorkové měřiče),
  • bezkontaktního měření teploty,
  • bezpečnosti elektrických zařízení,
  • intenzity osvětlení,

ale i zařízení k lokalizaci kabelových tras, analyzátorů kvality výkonu, odporových kalibračních přístrojů, testerů sledu fází, indikátorů napětí, multimetrů. Výrobky jsou uznávány mezi mnoha domácími i zahraničními zákazníky.

Za svoji pozici na trhu vděčí nepřetržitému technologickému a funkčními rozvoji svých výrobků i jejich přizpůsobování požadavkům trhu. To bylo potvrzeno získáním mezinárodně uznávaných certifikátů ISO 9001:2008 Systém řízení jakosti a ISO 14001:2005 Systém ekologicky orientovaného řízení. Jejich přístroje vyhovují normám EM 61557 a EN 61010, požadavkům směrnice EMC, což firmě dovoluje používat značku CE na všech svých výrobcích s plnou odpovědností. Od května 2003 vlastní firma doporučení Asociace polských elektrotechniků, vztahující se na výrobu, údržbu a konstrukci měřicích přístrojů. Jejich měřiče získaly uznání a ceny při mnoha příležitostech během mezinárodních veletrhů, tj. ELEKTROTECHNIK (Dortmund, Německo), Eltefa (Lipsko, Německo), Svět průmyslu (Istanbul, Turecko).

Při četných výukových programech, konferencích a zasedáních systematicky analyzují aktuální potřeby svých zákazníků: operátorů v elektrárnách, telekomunikacích, průmyslových závodech, loděnicích, rafinériích, armádě a báňském průmyslu. Během školení a konferencí špičkově kvalifikovaní specialisté prezentují nejmodernější technologická řešení, podepřená interpretací aktuálních předpisů a norem, a provádějí praktické demonstrace měřicí techniky. Díky spolupráci a budování dlouhodobých partnerských vztahů s nejlepšími distributory v průmyslu posiluje firma rok za rokem svoji pozici na trhu.

 

Nejdůležitějšími prvky strategie firmy Sonel jsou vynikající výrobky, dobrá servisní logistika, efektivní záruční a pozáruční servis a poprodejní zákaznická podpora. Nabídka se neomezuje na měřicí přístroje. Pokračují ve vývoji vlastní zkušební a kalibrační laboratoře. Poskytují kalibrační služby pro prakticky všechna zařízení, související s testováním ochrany před úrazem elektrickým proudem i další elektrické měřiče, tepelné zobrazovače, pyrometry, měřiče intenzity osvětlení.

Představení společnosti:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace