Laja

Laitosjalkine Oy, tedy Laja má více než 25 let zkušeností v oblasti vývoje a výroby ESD obuvi a řadí se mezi průkopníky v této oblasti.

Produkty: Zobrazit všechny

Zařazen v kategoriích:
Antistatika » ESD Obuv » Uzavřená ESD obuv (19) Antistatika » ESD Obuv » ESD sandály a clog (10)

Finská společnost Laitosjalkine Oy se proslavila svojí pracovní obuví s názvem Laja. Nabízí široký sortiment ESD (antistatické) pracovní i módní obuvi, bezpečnostní obuvi, speciální obuvi, aj. Společnost nabízí svým klientům možnost investovat do zdraví zaměstnanců, bezpečnosti a pohody při práci. Boty Laja jsou určeny pro moderní a stále se měnící pracovní prostředí bez obětování pohodlí a vzhledu.

Cílem profesionální pracovní obuvi Laja je minimalizovat tělesný stres při vysoké zátěži a chránit svého nositele v pracovním prostředí před různým nebezpečím, jako je např. uklouznutí, padající předměty, úrazy elektrickým proudem či elektrostatický náboj. Využít je lze v potravinářském, chemickém či elektrotechnickém průmyslu, kde se stávají součástí produktivity a kvality.

Společnost Laitosjalkine Oy je zapojena do celé řady různých projektů, jejichž cílem je vývoj nových a lepších řešení. Těchto projektů se zúčastňují také zákazníci, dodavatelé materiálů či různá sdružení.

Společnost Laitosjalkine Oy byla založena již v roce 1979 a od té doby nabízí špičkovou a profesionální pracovní obuv. Boty Laja jsou navrženy a vyrobeny v souladu s mezinárodnímy standardy pro pracovní obuv. Každá technická funkce a každý detail slouží ke zlepšení kvality pracovního života. Pestrý sortiment nalezne využití pro různé typy nohou. Obuv je také k dispozici se speciálními funkcemi, jako např. odváděním statické elektřiny (ESD), možností mytí v myčce na nádobí či čištění párou. Na vyžádání lze provést individuální úpravy.

Statická elektřina způsobuje problémy v řadě různých výrobních procesů. Laja ESD obuv s vynikajícími vodivými vlastnostvi zajišťuje spolehlivý a bezpečný provoz při nízkých vlhkostech, stejně jaké různé druhy polovodivých podlah. Klíčem k úspěchu je dlouhodový vývoj, inovace produktů a 100% kontrola kvality materiálů. Laja ESD profesionální pracovní obuv plně odpovidá normám EPA a ATEX.

Kromě obuvi pro práci s elektrostaticky citlivými součástkami v EPA prostorech, nabízí kompletní sortiment bezpečnostní obuvi. Konstrukce obuvi Laja minimalizuje nežádoucí tlak na chodidla a chrání před celou řadou rizik na pracovišti, např. před uklouznutím, pádem předmětů, úrazem elektrickým proudem a ESD poškozením výrobků. Obuv je vhodná například nejen do elektrotechnického průmyslu, ale i do potravinářského, chemického apod. Profesionální boty jsou nedílnou součástí vyšší produktivity a kvality odvedené práce.

Všechny boty Laja jsou certifikovány podle mezinárodních standardů EN ISO 20344, 20347 344-347/EN. ESD obuv splňuje požadavky normy EN 61340-5-1. Boty jsou opatřeny označením CE.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace