Pracovní stoly Treston

Datum: 05.11.2012
  | 
Kategorie: Aktuality
Finská společnost TRESTON je tradiční výrobce průmyslového a antistatického ergonomického nábytku. Pracovní stoly jsou navrženy tak, aby pohodlně a účinně kombinovaly požadavky jak operátora, tak výroby.

Pracovní stoly Treston v nabídce

Finská společnost TRESTON je tradiční výrobce průmyslového a antistatického ergonomického nábytku. Pracovní stoly jsou navrženy tak, aby pohodlně a účinně kombinovaly požadavky jak operátora, tak výroby. Snadné nastavení výšky pracovního stolu a pružnost umožňují upravit každé pracoviště podle individuálních požadavků. TRESTON dodává stoly i jejich příslušenství ve dvou řadách, buď v běžném (neantistatickém) nebo ESD – antistatickém provedení.
Pracovní stoly a dílenské stoly jsou určeny pro lehkou montáž v průmyslových podnicích. Ergonomické průmyslové pracovní stoly TRESTON jsou určeny do kanceláří, dílen, výroby i skladů. Průmyslový nábytek je vybaven nejmodernějšími funkcemi, které umožňují jednotlivé kusy nábytku kombinovat tak, aby výsledkem bylo variabilní a tudíž i cenově výhodné řešení. Tento stavebnicový systém obsahuje kromě stolů také rohové plochy, stolky na kolečkách, regály atd., což umožňuje realizaci mnoha různých sestav.

Kompletní nabídka pracovních ergonomických stolů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace