Kvalitní kleště Schmitz

Datum: 04.03.2013
  | 
Kategorie: Aktuality
Štípací kleště a ploché kleště vysoké jakosti jsou výsledkem rozsáhlých zkušeností a know-how, moderních výrobních metod a nepřetržitého optimalizačního procesu společnosti Schmitz.

Pro nákup kleští Schmitz klikněte v našem e-shopu na kategorii Kleště Schmitz.

V těsné spolupráci s mezinárodními a německými distributory a uživateli je vyvinut jeden z nejrozsáhlejších výrobních sortimentů kleští, splňující téměř jakékoliv požadavky mezinárodního elektronického a leteckého průmyslu. Tento sortiment je nepřetržitě přezkoumáván a optimalizován.

Technické parametry kleští Schmitz

Výběr surovin Pečlivě jsou vybírány vysokolegované uhlíkové a chróm-vanadiové oceli, odpovídající měnícím se požadavkům a normám.
Horké předkovky kované do zápustky Optimalizovaná struktura zrn horkých předkovků kovaných do zápustky tvoří základ nepřekonatelné pevnosti a tvrdosti našich nástrojů.
Moderní výrobní technologie Zkušení pracovníci společně se speciálně navrženým strojním vybavením dávají těmto předkovkům nadprůměrnou jakost v plnou pozorností k detailům.
Zdvojené listové pružiny – nelze ztratit Bodově svařované a neopotřebovávající se umožňují hladkou, konzistentní a řízenou činnosti s nulovými náklady na údržbu.
Ocelové povrchy s vysokým leskem Ocelové plochy s mikroskopickými zrny umožňují vytvoření osvědčené, bezpečné, atraktivní a ekologicky vstřícné povrchové úpravy. Nedochází k vločkování chrómu a poškozování obvodů a součástek.
Řízení jakosti/DIN/ISO Interní přísné řízení a zabezpečování jakosti, jež zahrnuje stoprocentní testování každého nástroje, zaručuje úroveň jakosti, která převyšuje DIN/ISO a podobné normy k plnému uspokojení zákazníka.
Uzavřený (lead-out) spoj – specialita společnosti Schmitz Specialita společnosti, zajišťující hladkou, řízenou a bezúdržbovou funkci, dokonalé vyrovnání řezných hran a dlouhou životnost. Neexistuje lepší technologie pro přesné nůžky a kleště.
Vsazený (lead-in) spoj Alternativa šetřící náklady, která však stále splňuje naše normy vysoké jakosti. Skvělá cena.
Řezné hrany Řezné hrany orientované na aplikaci, zakončené destičkami ze slinutého karbidu wolframu nebo indukčně vytvrzené s různým zkosením zajišťují ostrý a snadný řez, jakož i dlouhou životnost.
Výběr rukojetí Tři verze rukojetí, odolných vůči ESD, všechny s rozptylujícím (nikoliv izolujícím) účinkem, neklouzající a funkční. Konstrukce, materiál, zatížení a náklady jsou rozhodujícími faktory pro vaši volbu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace