Ergonomické stoly

Datum: 01.04.2013
  | 
Kategorie: Aktuality
Průmyslový nábytek TRESTON je vybaven nejmodernějšími funkcemi, které umožňují jednotlivé kusy nábytku kombinovat tak, aby výsledkem bylo variabilní a tudíž i cenově výhodné řešení.

Finská společnost TRESTON je tradiční výrobce průmyslového a antistatického ergonomického nábytku. Filosofie společnosti je taková, že pracovník na dílenském pracovišti musí mít zajištěné stejné pracovní podmínky jako pracovník v kanceláři. Ergonomická pracoviště jsou navržena tak, aby pohodlně a účinně kombinovala požadavky jak operátora, tak výroby. Snadné nastavení výšky a pružnost umožňují upravit každé pracoviště podle individuálních požadavků. TRESTON dodává stoly i jejich příslušenství ve dvou řadách, buď v běžném (neantistatickém) nebo ESD provedení.

Průmyslový a kancelářský nábytek Treston se vyznačuje špičkovou kvalitou a precizním provedením. Již více než 40-ti letá tradice výroby ergonomického nábytku je zárukou spokojenosti každého zákazníka. Nábytek či vybavení skladů se staví modulárně podle požadavků zákazníka a přesně na míru.

Máte zájem o průmyslový nábytek Treston? Nebo se chcete dozvědět víc o možnostech vybavení skladů či dílen? Kontaktujte nás nebo se podívejte na stránku Produkty obsahující nabídku průmyslových stolů, ergonomických židlí, skladovacích zařízení či jiného průmyslového nábytku. Inspirací pro vás může být také fotogalerie různých kombinací ergonomického nábytku Treston.

Ergonomické průmyslové pracovní stoly TRESTON jsou určeny do kanceláří, dílen, výroby i skladů. Průmyslový nábytek je vybaven nejmodernějšími funkcemi, které umožňují jednotlivé kusy nábytku kombinovat tak, aby výsledkem bylo variabilní a tudíž i cenově výhodné řešení. Tento stavebnicový systém obsahuje kromě stolů také rohové plochy, stolky na kolečkách, regály atd., což umožňuje realizaci mnoha různých sestav.

  • Příklady ergonomických pracovišť - vzory sestav skládajících se z pracovních stolů TRESTON a příslušenství.
  • Pracovní stoly řady WB - pracovní stoly s nastavitelnou výškou.
  • Pracovní stoly řady WB-TILT - pracovní stoly s nastavitelnou výškou a sklonem pracovní desky.
  • Pracovní stoly řady WS - pracovní stoly stejné konstrukce, jako stoly WB, navíc s horní policí.
  • Pracovní stoly řady TP - pracovní stoly s nastavitelnou výškou, základní verze stolů.
  • Pracovní stoly řady TPH - pracovní stoly stejné konstrukce, jako stoly TP, navíc s horní policí.
  • Pracovní stoly řady HDB - pracovní stoly pro náročný provoz, se zvýšenou nosností.
  • Pracovní stoly řady PPH - pracovní stoly speciálně upravené jako balicí stanice.
  • Příslušenství - doplňkové příslušenství pro pracovní stoly TRESTON.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace