Ekoprogram

Datum: 18.03.2013
  | 
Kategorie: Aktuality
Jde o univerzální ochranné a záchranné prostředky vyrobené z chemicky odolného materiálu, který slouží jako plachta, vana, nádrž chránící osoby a předměty před vodou stejně jako před ropnými a chemickými kapalinami.

Ekoprogram je využitelný k preventivním účelům stejně tak jako na akci k rychlému nasazení v případě potřeby rychlé ochrany majetku a přírody proti zasažení a kontaminací kapalinami.

Rozloženou nádrž můžete použít jako podložku při práci, kde není žádoucí přímý kontakt ploch, rychlým a jednoduchým složením se změní na nádrž pohotově připravenou k zachycení unikajících kapalin v případě, že hrozí kontaminace nebo ekologická katastrofa. Velikost si můžete vybrat z nabízeného sortimentu v šesti základních rozměrech s různou výškou bočnice a objemem.

Materiál je odolný vůči technickým látkám, kapalinám, chemikáliím a veškerým ropným produktům dle listiny odolnosti. Každý výrobek má integrovaný ukazatel výšky hladiny pro orientační určení množství zachycené látky.

Lze využít i všude tam, kde přepravujete cokoli, co se dá rozlít nebo vysypat. Díky své flexibilní konstrukci lze nasadit pod vozidlo, cisternu, ale i v průmyslových provozech při haváriích strojů a technologických zařízení při úniku kapalin a jiných substancí.

Nádrž je vyrobena z materiálu PES, povrch PVC se speciální povrchovou úpravou vyztužené polyethylenovou tkaninou, barva červená a je opatřena pro snadnou manipulaci ocelovými lanky s karabinou, která lze snadno využít pro nouzové přenesení.

Protilehlé boční strany proti sobě lze vytvarovat do půlkruhu, obtočit kolem kola auta nebo sloupu, druhé dvě protilehlé strany lze prolomit do pravého a všechny stupně ostrých úhlů, můžete přistavit např. k boku zdi. Do všech velikostí nádrží si můžete zakoupit resistenční vložku odolnou kyselinám a louhům. Pod „skládací úkapovou vanu“ se vyrábí i podložka a vše můžete zakoupit v setu ještě s úhlednou moderní taškou, kterou lehce umístíte do auta, aby byla vždy po ruce a zabrala minimum místa.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace